Naše projekty = Vaše bydlení

Šestajovice, Praha východ

Projekt Šestajovice

Jsme developerská společnost působící v oblasti Libereckého kraje, v oblasti atraktivní obce Šestajovice v okrese Praha východ. Náš tým, špičkový odborníci, na které si můžete spolehnout. Profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti na českém trhu nemovitostí nám umožňuji poskytovat služby na nejvyšší úrovní.

Již od roku 2003 nabízíme atraktivní bydlení v Šestajovicích u Prahy v blízkosti Klánovického lesa. Nově budovaný 

2015 02 05 230018

komplex se nachází 15 min. Od konečné metra Černý most a nabízí celkem 200 nových cihlových bytů a 14 obchodů k prodeji do osobního vlastnictví. Součástí obytného komplexu je také několik obchodů, které nabízíme k pronájmu.


Developerský projekt Bydlení Šestajovice

Výstavba dvou bytových domů se nachází v místě areálu č.p.35 v obci Šestajovice, k.ú. Šestajovice. V areálu stojí několik již dokončených budov (bytových domů), ve kterých proběhla rekonstrukce a výstavba a slouží pro bydlení.

K dnešnímu dni jsou obě etapy bytových domů úspěšně zkolaudovány a z 90% rozprodány.

Dali jsme dohromady kvalitní tým lidí, kteří jsou skutečnými odborníky v oblasti realit. Pečlivý výběr a rotace vedoucích pracovníků umožňuje najít optimální cestu řízení společnosti.

Nový projekt navazuje na úspěšnou výstavbu III.etapy projektu Bydlení Šestajovice. Součástí projektu je také řešení parkování.

 Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní, komfortní a cenově dostupné bydlení v perspektivních regionech nedaleko Prahy. Řídíme se starou filosofií: „Náš klient - náš pán“ a Vaše spokojenost je naší hlavní prioritou!


 2015 02 05 230038