Naše projekty = Vaše bydlení


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/1kk.cz/1kk.cz/templates/1kk/functions.php on line 182

Hotové projekty

Hotové projekty

Postavili jsem a úspěšně dokončili tyto projekty.

Developerský projekt Bydlení Šestajovice

Město Šestajovice se nachází nedaleko Černého Mostu, tedy z Prahy směrem na Hradec Králové. Výborné dopravní spojení zaručuje kombinaci bydlení mimo velké město a zároveň rychlé dopravení k pracovním možnostem.


V roce 2003 jsme začali realizovat výstavbu bytových domů areálu č.p.35 v obci Šestajovice, k.ú. Šestajovice. V areálu stojí několik již dokončených budov (bytových domů), ve kterých proběhla rekonstrukce a výstavba a slouží pro bydlení.


Celkem bylo v rámci tohoto projektu prodáno cca 200 nových bytových jednotek a 14 nebytových jednotek do osobního vlastnictví, postupně v několika etapách, všechny jednotky jsou zcela rozprodány. Projekt zkolaudován v roce 2010.

 

Projekt: Bytový dům Hrádek nad Nisou

V roce 2011 jsme zahájili výstavbu bytového domu v Hrádku nad Nisou. Toto město se nachází na hranici třech evropských států – Česká republika, Německo a Polsko, v klidném, místě severu Čech. Právem je tato lokalita nazývána rekreační lokalitou severních Čech. Město se nachází blízko průmyslové zóny, nabízí tedy dostatek pracovních míst.


Blízko od města Liberec, komfortní vlak zajišťující rychlé spojení s Libercem, terminál vlak a bus pouhých 5 minut pešky od projektu, plná občanská vybavenost. V bytovém domě jsou k dispozici byty typu «studia»   od 28 do 72 m², a taky možnost předzahrádky pro byty umístěné na 1.NP, zajištění dostatku parkovacích míst je samozřejmostí.


Celkem bylo postaveno 50 bytových jednotek, kolaudace celého projektu proběhla v roce 2017 a jednotky jsou
nyní rozprodávány jednotlivým vlastníkům.

Projekt: Domy Beroun

Mimořádné místo v této lokalitě orientované na jižním lánu, v mírně svažitém či rovinatém terénu. Okolní zástavba je vzácně vkusná. Levínský vrch najdete na souměstí měst Králův Dvůr a Beroun. Po dálnici D5 je hlavní město Praha dostupné cca 15 minut. Terminál vlak a bus, MHD na metro Zličín a Nové Butovice, kompletní občanská vybavenost.


V tomto developerském projektu zahájeném v roce 2014 byly postaveny dva domy každý o třech bytových jednotkách. Tedy celkem bylo k prodeji 6 jednotek. Projekt byl dokončen a zkolaudován v roce 2015. Všechny jednotky jsou rozprodány do osobního vlastnictví.

Projekt:  Králův dvůr

Místo projektu v této lokalitě orientované na jižním lánu, v mírně svažitém či rovinatém terénu. Levínský vrch najdete na souměstí měst Králův Dvůr a Beroun. Po dálnici D5 je hlavní město Praha dostupné cca 15 minut. U rezidenčního projektu vila domů se v pěší vzdálenosti nalézá autobusová zastávka s přímými linkami do Prahy. Terminál vlak a bus, MHD na metro Zličín a Nové Butovice, kompletní občanská vybavenost v plném rozsahu.


Výstavba projektu byla zahájena v roce 2012, celkem bylo vystavěno 6 viladomů po 6 jednotkách.
Projekt byl úspěšně dokončen a zkolaudován v roce 2015, všechny jednotky jsou rozprodány.