Naše projekty = Vaše bydlení


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/1kk.cz/1kk.cz/templates/1kk/functions.php on line 182

Probíhající projekty

Probíhající projekty

Přestavba sýpky na bytový dům Hustopeče u Brna

Město Hustopeče se nachází mezi Brnem a Břeclaví ca 30 km jižně od Brna, kde je veškerá občanská vybavenost. Modernizace a elektrifikace lokální železnice zaručí přímé spojení s Brnem a hlavně zkrátí dobu jízdy na 30 min. Skvělou dostupnost autem z/do Brna do 20 min. zaručuje dálnice D2, k nákupnímu centru Olympia je to jen 15 min. jízdy. Nemovitost se nachází v centru Hustopečí, kousek od autobusového nádraží, v dobré občanské vybavenosti.

Přestavba byla zahájena v roce 2017, po dokončen projektu bude k prodeji nabízeno 15 bytových jednotek o průměrné velikosti 65 m2, kolaudace je naplánována na 06/2020. Prodej bude zahájen 02/2020 ve spolupráci s realitní kanceláří Correct Real, s.r.o..

 

 

Rodinné domy o třech bytových jednotkách Šanov

V roce 2017 jsme zahájili postupnou výstavbu rodinných domů o třech bytových jednotkách v obci Šanov. Jedná se o přízemní nemovitost (typu bungalov) se třemi byty o rozloze cca 73 m3, kde každý byt má svůj vchod a parkovací stání na vlastním pozemku směrem do ulice, k bytu také náleží menší zahrádka. Domy tedy umožňují bydlení v soukromí.

Domy jsou vystavěny z cihelných tvárnic POROTHERM 44. Okna jsou plastová a samozřejmostí je i tepelná izolace podlah extrudovaným polystyrenem tl. 120 mm, zateplení stropu minerální vatou tl. 400 mm. Vytápění je zajištěno elektrokotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem s objemem cca 140 l. Internetová přípojka je k domu přivedena optickým kabelem a internet je dále rozveden do všech pokojů. Byty jsou vystavěné v nově vznikající lokalitě na okraji obce Šanov, kde probíhá výstavba luxusních rodinných domů. V blízkosti nabízené nemovitosti se nachází základní škola, kulturní centrum (fitness club a sportovní centrum, wellness) a domov seniorů s pečovatelskou službou. Bydlení v krásné nové lokalitě je vhodné jak pro seniory, tak pro mladou rodinu. V regionu se nachází četné cyklostezky, přírodní rezervace Karlov, vyhlášené termální lázně v Laa an der Thaya, také lze podnikat rodinné výlety v oblíbené vinařské oblasti v blízkosti rakouských hranic.


Celkem již bylo vystavěno 6 domů o třech jednotkách, dále je ještě v plánu výstavba dalších tří domů, tedy dalších 9 bytových jednotek. Tento projekt je prodávám ve spolupráci s realitní kanceláří Correct Real, kontaktní osoba Zdeněk Mitana, 604 189 918.